Огляд рекуператора (провітрювача) Домовент Соло

Відеоогляд провітрювача Domovent Solo

Основные показатели Домовент Соло

Вентилятор
Для нагнітання і витягання повітря застосовується реверсивний осьовий вентилятор з ЕС-двигуном та живленням 220 В. Завдяки застосуванню ЕС-технологій вентилятор вирізняється низьким енергоспоживанням. Двигун вентилятора обладнаний вбудованим тепловим захистом від перегрівання та кульковими підшипниками для тривалого періоду експлуатації.
Повітряні фільтри
Очищення припливного та витяжного повітря здійснюється за допомогою двох вбудованих фільтрів із загальним ступенем очищення G3. Фільтри забезпечують очищення свіжого повітря від пилу та комах і слугують захистом елементів провітрювача від забруднення. Для очищення фільтрів їх достатньо пропилососити або промити водою.
Регенератор енергії
Для утилізації теплової енергії, яка міститься у витяжному повітрі, з метою нагрівання припливного повітря застосовується високотехнологічний регенератор енергії.
Провітрювач Соло РА1-35-9 П обладнаний керамічним регенератором енергії з ефективністю регенерації до 85 %.

Принцип роботи
Регенерація енергії відбувається за рахунок реверсивної роботи провітрювача, яка складається з двох циклів:
I ЦИКЛ. Забруднене тепле повітря витягується з приміщення та, проходячи крізь керамічний акумулятор енергії, поступово нагріває його та зволожує, віддаючи тепло. Через 70 секунд, після нагрівання керамічного акумулятора, провітрювач автоматично перемикається в припливний режим.
II ЦИКЛ. Свіже, але холодне повітря з вулиці, проходячи крізь керамічний акумулятор енергії, зволожується та підігрівається до кімнатної температури за рахунок накопиченого в акумуляторі тепла. Через 70 секунд, після охолодження акумулятора, вентилятор знову перемикається в витяжний режим, і цикл повторюється.
Перемикання між режимами припливу та витяжки повітря відбувається кожні 70 секунд.

Керування

Приклад монтажу