Стати дилером Запросити в тендер

м.Ужгород, вул.Берчені 48
+38 050 96 98 699
+38 068 38 31 965

Зворотній дзвінок

Вентиляція навчальних закладів


Project Details

В даний час нерідкі випадки, коли в школах замінюють старі вікна на сучасні герметичні конструкції. Що може відбуватися (і відбувається) в таких школах взимку, після заміни призводить до задухи, та вимушене провітрювання класу з видаленням дітей з приміщення.


 Провітрювання класу під час перерви тільки згладжує проблему, а не вирішує її через неповне видалення СО2 при перемішуванні свіжого припливного і наявного в класі повітря та призводить до значного охолодження повітря в зимні період. Рішенням проблеми є створення постійного повітрообміну за допомогою вентиляційних систем. Підвищені концентрації вуглекислого газу несуть відповідальність за так званий «синдром хронічної втоми» і є причиною неуважності і, як наслідок, погану успішність школярів.

Для виправлення даної ситуації ми рекомендуємо рекуператор ПРАНА. Це приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією, яка видаляє забруднене та насичене вологою повітря з приміщень, та забезпечує приток чистого повітря. Тому проблема повністю зникає.

Details

Used technologies
Client
Рішення по СО2
Project Link
View project