Стати дилером Запросити в тендер

м.Ужгород, вул.Берчені 48
+38 050 96 98 699
+38 068 38 31 965

Зворотній дзвінок

Вентиляція спортзалів


Project Details

Багато в чому від якості роботи системи вентиляції і кондиціонування в спортивному залі залежить число відвідувачів і час їх перебування в залі. Тому до вентиляції спортзалів пред’являються досить високі вимоги. 

Через те, що в спортивному залі може одночасно знаходиться багато людей, що активно займаються спортом, то в приміщенні створюється досить некомфортна атмосфера – «важке» повітря з низьким вмістом кисню, що може не дуже добре позначитися на здоров’ї людини. Для кожного окремого випадку система вентиляція вибирається окремо, з урахуванням архітектурних особливостей і площі приміщення. У невеликих спортзалах зазвичай встановлюють канальну систему вентиляції, завдяки конструкції якої є можливість зібрати установку практично будь-якої продуктивності і габаритів. У великих спортивних залах і фітнес-центрах необхідно використовувати великі і потужні вентиляційні установки. При цьому виникає питання про їх розміщення. У більшості випадків центральний вентиляційний агрегат встановлюють на даху.
Повітря в приміщення подається за допомогою системи повітропроводів, а лунає – за допомогою вентиляційних решіток. У нашій компанії є інженери, які допоможуть вам розробити технічне рішення з урахуванням всіх побажань замовника і архітектурних особливостей будівлі. m.

Details

Used technologies
Client
Project Link
View project