Стати дилером Запросити в тендер

м.Ужгород, вул.Берчені 48
+38 050 96 98 699
+38 068 38 31 965

Зворотній дзвінок

Вентиляція медичних закладів


Project Details

Питання циркуляції повітряних мас в подібних будівлях дуже серйозно перевіряється після будівництва, оскільки мова йде про життя і здоров’я громадян. 

Більш того, в кожному напрямку медицини (генетика, ортопедія, мікробіологія та інші) пред’являються свої унікальні вимоги до систем очищення і перенаправлення повітряних потоків. Перевірка відповідності нормам проводиться за допомогою точних вимірювань на утримання різних домішок і частинок (пил, токсичні речовини, хвороботворні мікроорганізми). В першу чергу, вентиляція медичних установ формується для зниження концентрації загальної кількості бактерій, що призводить до запобігання поширенню інфекцій всередині приміщення і знижує внутрішньолікарняну захворюваність. В іншому випадку кожен хворий, який приходить за лікарською допомогою, заражався б від сусіда іншою неприємною недугою.
Для виправлення даної ситуації ми рекомендуємо рекуператор ПРАНА. Це приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією, яка видаляє забруднене та насичене вологою повітря з приміщень, та забезпечує приток чистого повітря. Тому проблема повністю зникає.

Details

Used technologies
Client
Project Link
View project