Стати дилером Запросити в тендер

м.Ужгород, вул.Берчені 48
+38 050 96 98 699
+38 068 38 31 965

Зворотній дзвінок

Вентиляція квартир


Project Details

Підвищена вологість є, мабуть, найбільш поширеною проблемою у квартирах та може призвести до лущення меблів, не комфортних умов життя і потенційно ризикованого зростання цвілі.


Коли температура всередині квартири падає, повітря стає насиченим, і більше не може утримувати вологу в квартирі і тому вона мігрує в холодні поверхні – такі як стіни і вікна. Відсутність адекватної вентиляції може привести до накопичення надмірної вологи. А це в свою чергу призведе до поганої якість повітря в приміщенні, що несе за собою погане самопочуття таке як головний біль, алегорія, важкість дихання та ін.

Для виправлення даної ситуації ми рекомендуємо рекуператор ПРАНА. Це приточно-витяжна система вентиляції з рекуперацією, яка видаляє забруднене та насичене вологою повітря з приміщень, та забезпечує приток чистого повітря. Тому проблема повністю зникає.


Ознаки конденсації

Якщо підвищена вологість в будинку чи в квартирі є звичайним явищем, вона дає про себе знати. Це проявляється таким чином:

  • вологі плями на стінах;
  • пошкоджені шпалери;
  • пліснява на фарбованих стінах та на стелі;
  • почорнілі віконні рами;
  • псування меблів.

Наявність вищезазначених проблем говорить про те, що в будинку чи в квартирі неправильно працює вентиляція або вона взагалі відсутня. Позбавлятися від цвілі потрібно якнайшвидше. Це необхідно робити не лише через те, що погіршується зовнішній вигляд житла. Грибок негативно впливає на здоров’я, тому що виникає алергія, головні болі, постійна втома. Як правильно боротися з конденсацією? Періодичне відкривання вікон не дає потрібного ефекту. Найкраще рішення при підвищеній вологості – системи вентиляції з рекуперацією тепла. При наявності рекуператорів ПРАНА проблема легко вирішується і більше ніколи не виникає. За допомогою ефективних систем здійснюється заміна вологого повітря свіжим. Тому в приміщеннях створюються умови, сприятливі для людської життєдіяльності. Рекуперація – оптимальне рішення для сучасних будинків та квартир. Пластикові вікна, приготування їжі, сушіння одягу, гігієнічні процедури, дихання сприяють тому, що в приміщеннях з’являється зайва вологість. Вона повинна кудись зникати. Якщо це не відбувається, стіни чорніють, меблі псуються, здоров’я погіршується. Рекуператор ПРАНА – ефективне рішення з гарантованими результатами! Сучасна система прекрасно справляється з підвищеною вологістю. Вона зберігає тепло в приміщеннях, виводить вологе повітря та забезпечує приток свіжих повітряних мас!

Details

Used technologies
Client
Рішення по конденсації та плісняві
Project Link
View project