Стати дилером Запросити в тендер

м.Ужгород, вул.Берчені 48
+38 050 96 98 699
+38 068 38 31 965

Зворотній дзвінок

Чому появляється грибок на стінах?

Практично кожен власник приватного будинку або квартири стикався з появою грибка, цвілі в кутах приміщеннь. А запітнілі вікна не раз псували вигляд з вікна. Подібні явища доставляють досить значний клопіт і дискомфорт. Але чому ж з’являються волога, грибок, цвіль? Справа в тому, що, бажаючи підвищити температуру в приміщенні для більшого комфорту, ми забуваємо про якісну вентиляцію. Найчастіше рівень забруднення повітря в приміщенні, в кілька разів перевищує показник того що знаходиться на вулиці.

Проблему посилюють і сучасні склопакети з високою герметичністю. В результаті в приміщення потрапляє мало повітря, що призводить до погіршення мікроклімату, появі грибка і цвілі. Також, це є причиною ослаблення імунітету і появи респіраторних захворювань.

Якісна вентиляція житлового будинку – ось рішення проблеми. Але як її досягти? Перше, що спадає на думку – відкрити вікна і двері. Це дозволяє забезпечити хороший повітрообмін між зовнішнім і внутрішнім середовищем. Але такий варіант підходить тільки для теплої пори року. А як бути взимку? Якщо відкрити вікна і двері, то все тепло піде назовні. Тобто така система вентиляції приватного будинку принесе тільки шкоду.
Вже знайдено більш практичне рішення проблеми, яке не впливає на комфорт в приміщенні- це рекуператор ПРАНА.