Стати дилером Запросити в тендер

м.Ужгород, вул.Берчені 48
+38 050 96 98 699
+38 068 38 31 965

Зворотній дзвінок

Алергія, головні болі і втома?

Чи відчуваєте ці симптоми? Цілком можливо, що їх причиною є відсутність якісного повітря всередині вашого житла, адже в ньому ви проводите багато часу, взяти хоча б сон.

Алергія – це реакція організму на спори грибка, несвіже повітря, запахи.

Втома і головні болі – реакція на затхле повітря зі зниженою кількістю кисню, з домішкою всього, що виділяють продукти при готуванні, меблі, вікна – все обладнання будинку і квартири. Згадайте, наскільки добре ви відчуваєте себе при прогулянці по лісі. Ви відразу звільняєтесь від тих самих головних болів, втоми, дискомфорту.

Ми прекрасно знаємо, що повітря в квартирі та будинку не сильно збагачене іонами, зате досить збагачений всілякими невидимими домішками, надмірною вологістю.

Згадуючи про іонах можна звичайно, купити іонізатор і подумати, що проблема вирішена. Але, достеменно відомо, що той же Чижевський (ізобретатьель, автор так званої люстри “Чижевського”) отримував іони від дуже потужної установки з потужністю в 150 000 вольт! Так що ж ви купите в магазині? Пародію, що працює від мережі на 220 вольт. Про які ж іони ми говоримо?

При цьому, добре відомо, що ступінь іонізації повітря на вулиці значно вище, ніж в приміщенні. Значить з’являється задача: “затягнути” іони з вулиці в будинок, уникнувши при цьому їх втрат. Цих втрат можна уникнути, використовуючи максимально короткий повітропровід.

І тут на допомогу приходять системи вентиляції “Прана”.  “Прана” – це енергія життя!