Стати дилером Запросити в тендер

м.Ужгород, вул.Берчені 48
+38 050 96 98 699
+38 068 38 31 965

Зворотній дзвінок

Чому стара вентиляція квартири застаріла?

Як правило, в квартирах зі старою системою вентиляції – решітки на кухні, у ванній і туалеті не притягають свіже повітря, а навпаки поширюють запахи з сусідніх квартир. Наслідки такої витяжної вентиляції квартир відомі всім: це висока вологість, появі цвілі і грибка, затхле повітря, в загальному букет протиріч природним потребам нашого організму.

Чим небезпечна така ситуація?

По-перше звичайно, можна говорити, що це пряме порушення санітарних норм які стоять на сторожі нашої фізіології дихання. По-друге, відсутність вентиляції – це деіонізація і знижена концентрація кисню, а це вже здоров’я і імунітет. Перші ознаки небезпеки звичайно це підвищена вологість (понад 70%). Як результат: конденсат на вікнах, духота в приміщенні, погане самопочуття мешканців, хронічна втома, зниження працездатності, апатія і дратівливість. Пам’ятаємо, що в основному ми погано себе почуваємо саме через погіршення якості повітря.

Вентиляційні системи «ПРАНА» з рекуператором тепла мають багато переваг:

-не мають фільтрів і при цьому ефективно очищають вхідне повітря від пилу, вихлопних газів за допомогою мідного теплообмінника;

-дозволяють індивідуальну (точкову) установку;

-забезпечують легкий монтаж без серйозних змін інтер’єру і не вимагає установки повітропроводів;

-захищати від надлишків вологості;

-завдяки рекуперації тепла економлять витрати на опалення приміщень;

-працюють з використанням мінімальної кількості електроенергії.